KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14676420
nr 1467 6420
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, blandteknik, 31x40, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:28:01
10/5 10:54:17
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm